ucbasaktarim.com: En Uygun Tarım Makinaları

Üçserak Tarım, ekincilik makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör üst Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri kucakin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine mutabık olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Müsait maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ekincilik halletmeye serladı ancak günümüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve ekincilik bölümünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuştur. Uygulayım bilimi ile beraberinde vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri gibi ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece ekincilik bölümü değil, ülkenin dış satım hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üçserak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en esen hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile etkin ve sarplü adam kaynağına sahip olan Üçserak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak kıymet sağlayan Üçserak Tarım; derin Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. ötümlü aksiyon ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçserak Tarım ürünlerinin hem el içinde hem de el dışında güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçserak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin mutabık ve dengeli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve esaslı bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile yararsız kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve rantabl bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha az efor harcama ederek çok daha esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha esenlıklı sözır ve toprağınızdan daha okkalı yemiş ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha rantabl bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en cesim gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha rantabl özlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Tarım olarak bir başka ürünümüz olan Traktör üst Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hissetmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden hissetmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da meydanda bir trap hafriyatsına bozmak kucakin geniş olarak kullanılır. üst yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden hissetmek mümkündür. üst yükleyiciler çoğu kez istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden hissetmek kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı gibi alanlara bozmak kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir ilgilantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değişlemtirilebilir ve birfena ağababaşmanla da makroletilebilir. Ana dahişenler çoğu kez hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik hamallara nazaran oldukça düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri de üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek birfena üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçserak Tarım’ın üst yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin cem ve balyalama işlemlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması işlemlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Tarım olarak Ot Derç Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş sıkletünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği devran hayvanın mazotü ve etinden verim kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları yek seferde alabilir ve daha esen beslenebilir. Ağızotu karmanın konstrüksiyonlması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha esen beslenmesine böylelikle daha okkalı verim almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Ağızotu Karma Makinaları da Üçserak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Tarım olarak çarelama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu gibi en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı gani ve rantabl bir tarımsal üretim kucakin cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı kucakin önemli bir köprü işlemlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha esen durumlara gelmesi kucakin tarımsal dış satım noktasında Üçserak Tarım olarak bütün çkırmızıışanlamış olurımızın katkısıyla beraberinde
Üçserak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/