pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde belde almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) mandepsi zarfında düzenışdoneş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle mandepsi karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdoneş yetişmek karınin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışdoneş yetişmek o kadar zorlamasız değildir. Çünkü bu aksiyonlemler dolar kuru üzerinden iş bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin ya da oyunda daha fazla tabanca gücü üzere hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu daha hayır oynamanızı sağlamlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere belde mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de belde mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular mandepsi içinde belde kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Piyes zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değaksiyontirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde belde kayran UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nispet gharabelik ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte mandepsi bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere belirtmek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu model hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin daima yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her devir bir hat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında belde kayran duvarların arkasını görme özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda belde kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu külah sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz mukabilsında sizi takatlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz sözcük üzere görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç kısaltmak veya bir nesneyi nişan kısaltmak fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir aksiyonin kendiliğinden olarak bünyelması fehvaına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al