pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde görev almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) külah zarfında düzenışmutaş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah muhtevaersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışmutaş yetişmek muhtevain oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışmutaş yetişmek o kadar zorlamasız bileğildir. Çünkü bu işlemler dolar kuru üzerinden muamelat konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek muhtevain ya da oyunda henüz fazla tabanca gücü gibi hilelere saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin muhtevaine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makaslamakmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri muhtevain sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler muhtevain oyunu henüz eksiksiz oynamanızı sağlamlayacak fakat yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere görev verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile görev verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi muhtevaerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içerisinde görev meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine saksıvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Düzen zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğiştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde görev meydan UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu muhtevain muhtevaine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok taalluk gkalıntı ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta külah konstrüksiyonmcıları tarafından turnuvalar esnasında tamlık oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere çıkarmak muhtevain kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu model hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya saksılamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak muhtevain baki yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi muhtevain her mevsim bir gaye bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında görev meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda görev meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapanca sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi çetinlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot tek söz gibi görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur ahzetmek yahut bir nesneyi nişan ahzetmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir işin otomatik olarak konstrüksiyonlması fehvaına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al