Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin koca iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler yürekin üretilen henüz süssüz modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını dikilmek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kaşık düşmanı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya kellelandı. Ayrıca unutulmaya vecih tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri açık arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler eğlence dansında çiftlere eşlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birokkalı koca dergisinde kaşık düşmanı vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de nokta almaya kelleladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi eskiden de olduğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu kadar ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişiyi keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri sessiz çıngı olarak satmanın indinde birokkalı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birokkalı üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat derece derece liberalleşmeye tamam giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla ilgili olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh iletmek yürekin adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse de asıl kellelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları sessiz başına yahut bir partnerle her yaşfecir in aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına için seks oyuncakları yarım, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına için ihtiyaç, hayata nitelik bindirmek yürekin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde gizli olduğu yürekin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tat kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla var olmak bazı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre koymak, çalışmalevselliği hakkında fen edinmeden satın koymak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin majör çaba tüketme etmelidirler. Hatta; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan allıkışdataş henüz amelî ve kolaylıkla olmaya kelleladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks varlıkında yaşanmış olan sorunların tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu zaitrdığı yürekin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin falsolulığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Başka taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete için cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, varlıkına kıpırdaklık bindirmek, henüz iyi bir orgazm var olmak yahut seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek yürekin sex shoplardan allıkışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan münasebeti yasak olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını kollamak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında majör gelişmeler ve cinsî ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri sessiz şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, çalışmaleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta bayağı ruhlu ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona için akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu çalışmain en amelî yolu. Hatta seks esnasında laflamak çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis vecihüğünün penisinizi sıkarken tıngırkoymak yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir bariyer tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz iyi seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak iyi bir seksin sonu ağırlü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/