MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine ivinti kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı temelli mukabillayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca internet sitesi üzerinden ilgili taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat karşılayıcı aplikasyon günce yüzlerce zaman dinlenerek konum nedeniyleünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından binalarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde habitat haricinde yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak habitat haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi binayor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli müessir evetğu bilindiği bâtınin aplikasyon ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya bağlı olmak isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren aplikasyon elhak görülmeye bedel. İnternet sitesi temelli hareketli uyuma iye ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi kesiksiz vüruttirilmekte ve kullanıma daha yönlü bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan çav sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en uygun şekilde simgeleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce adam hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en uygun şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu aplikasyon marketlerden baktığınız dem uygulamanın benekının ve indirilme orantıının ne denli güçlü olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında elhak berceste bir iş çıavratp insanlara en uygun şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur