MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve türlü dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden alakalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yaratıcı kılgı yevmi yüzlerce saat dinlenerek konum vecihünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde vatan haricinde yaşayan benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli aktif olduğu bilinmiş olduğu bağırsakin kılgı ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut eğlenmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren kılgı hakikaten görülmeye eder. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde görev verdiği bağırsakin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi kadimî vüruttirilmekte ve kullanıma daha münasip bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en elleme şekilde söz gelişi edilmeye çhileışılmaktadır.

Devir içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en elleme şekilde faydalanmaktadır. Esasen kılgı marketlerden baktığınız hin uygulamanın benekının ve indirilme büyüklükının ne denli mualla bulunduğunu görebilirsiniz. Buda yeltenmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında hakikaten görklü bir iş çıkarıp insanlara en elleme şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo