hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde tenha bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant degajeliği ve fiziksel gücüne nazaran aşkın sayıda hosting barındırılabilir, lügat gelimi ortalama bir ev bark elektronik beyinından oluşturulacak bir takdimci 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve faziletli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den aşkın hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Takdimci Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant degajeliği ya da trafik, şayet var ise canlılık ücreti şayet talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşhamur ilişkilı olarak sizin karşıtlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çdüzenışır durumda data centera teslim etmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu iş sunulabilir, zaten almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve fevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada tenha ayrım size ilgilendiren bir sınır dahilinde bir den aşkın hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Takdimci
Bu hizmette talep ettiğiniz takdimci anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kavil bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, uygun şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna ilişkilı olarak izole bant degajeliği ve canlılık ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Takdimci
Bu hizmette talep ettiğiniz takdimci anlaşmanıza ilişkilı olarak sizin adınıza fiziksel bir takdimci üzerinden referans paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız referans CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema