Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, kızılüminyum kabil metallerden yapım edilen profillerdir. Tasarruf açısından berenarı ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C olgunlaşmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın fiillevsellik bakımından önemli bulunduğunu değerlendirerek harekete yaşamak berenarı önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en eksiksiz şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Alüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri resmî anlamda tatmin edici olsa da temelı fen detayları kasti deprem geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim sözınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde değfiilkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi sözınlık tercih ediliyorsa ona mütenasip bir intihap gitmek rast olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart uzunluk 3000 mm’dir. Ancak projeye bağlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabil seçenekler de tercih etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve ihtiyaçlarınıza göre bir intihap yaparak kaliteye girmek lüzum misiniz? O halde kaliteli tavan profili ürünlerimizden kâr yağdırmak namına tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı katkısızlayacak olan tavan profili alternatifleri midein yalnız harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c