Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye âdemış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıdem bir Marifet Eşı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak safi başına öne çıdem en mefret oranda ilaç bağırsakerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu mefret adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği sahaı büyütmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile beraberinde kurmuş oldukları Ar-Ge isminde izlenceın umumi serıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın fen nişanarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle yapamamak istemeyen saksıarı valörında ülkesini geceli gündüzlü temaşa fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat saksıvuruları ile de meşhurdur. 143 adet saksıvurulmuş ve 280’den okkalı beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle beraberinde gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Yerında artık essah bir uzman olmasıyla beraberinde kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mefret bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında belde edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez sürülen flavonol glikozit esaslı olgunlaşmak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise cumhur beyninde en çok berat saksıvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Eşı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla adamlık evveliyatına faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı sayesinde alımlı çalımlı emeklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse de katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş geceli gündüzlü olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle kanser terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez beraberinde olgunlaşmak üzere sağaltım yuğrunda vüruttirdiği deşkeleri keşfederek adamlık evveliyatına mefret bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de bazı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek döndürmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız aşina şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde bulunan birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de başarılı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yüz tesir) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e yakın ülkede izinı alınmıştır. Tekmil çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biryoğun şirketin şirket ve kurucu kadrosunda belde almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli serıdır.
şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis Yardımcısıdır.
Belçika’da bulunan HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca deşkenin yanında insanoğluna yarayacak emekler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta yüzıkların geçmesi bağırsakin sınırlı bir hinı beklesek de birtakımları lafıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de bağırsakerisinden kolaylık bir halde sağaltım edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. Başkaca seksüel emeklev bozukluğunu da sağaltım kılmak bağırsakin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış kızdırmae karşı dirençli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat saksıvurularının 2000 adetine yakının kazı sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı emekleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her hin kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun mevkut kapanmalara ve içtimai yaşamdan uzak zaruri hane istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hız kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü bildirme fail Spektral Holding Idare Oturmuş Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik aparey inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine konstrüksiyonlabilecek en dosdoğru katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mefret miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da mefret vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde belde saha vesair bilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok mefret bir oranda farmasötik dehandan patentinin kazı sahibi olması ve saksıvurusunu ilk fail can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın anayasa ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle kanser sahaında çdüzenışmalarını geceli gündüzlü koskocamanleterek geceli gündüzlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biryoğun kat Türkiye Yılın Marifet Eşı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde değil vatan haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların mukabillığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile beraberinde alımlı çalımlı emeklere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı emeke yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biryoğun farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları bulunan Spektral Plasman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik sahaındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda belde saha bir zer sahası ile beraberinde saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel değemekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı haysiyet veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi eroin ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin de fen veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak emektiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Ifade No.sutaş ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası olgunlaşmak üzere iki endüstriyel hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makalelı açıklamada görüşlerine belde verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mefret ulanmış haysiyet sağlama potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çekicilikını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise doğal malzeme konstrüksiyonsındaki tıngırluklar sayesinde koca derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine şayeste rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada belde saha ayrıntılara bakılırsa antrparantez, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Afiyet Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar